Slide Background
Podstawowa nr 1
w Olszynie

Jeśli chcesz poznać zawody, zaplanować swoją ścieżkę kariery to zapraszam Cię do poznania Mapy Kariery ! Tu na pewno znajdziesz coś dla siebie.

SYSTEM KSZTAŁCENIA W POLSCE

WYSZUKIWARKA SZKÓŁ-DOLNY ŚLĄSK

WYSZUKIWARKA SZKÓŁ -MEN

WYSZUKIWARKA ZAWODÓW

ARTYKUŁ: „5 RZECZY, O KTÓRYCH WARTO PAMIĘTAĆ, ROZMAWIAJĄC Z DZIECKIEM O ŚCIEŻCE EDUKACYJNO-ZAWODOWEJ”

PADLET

GDZIE ZNAJDĘ POMOC?

⬇️👇⬇️ OFERTY EDUKACYJNE  ⬇️👇⬇️

OFERTA EDUKACYJNA DLA ABSOLWENTÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ – STAROSTWO POWIATOWE W LUBANIU

ZSP MICKIEWICZ Oferta_edukacyjna_
ZSP KZL LUBAŃ oferta edukacyjna
ZSOiZ im. Jana Pawła II w Gryfowie Śląskim
ZSEM Lubań
DZS w Biedrzychowicach

⬇️👇⬇️ WIZYTY SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH ⬇️👇⬇️

• Spotkanie z przedstawicielami  ZESPOŁU SZKÓŁ ELEKTRYCZNO – MECHANICZNYCH w Lubaniu                                                               13 marca 2024r. gościliśmy w naszej szkole nauczycieli ZESPOŁU SZKÓŁ ELEKTRYCZNO – MECHANICZNYCH w Lubaniu, którzy zaprezentowali naszym ósmoklasistom ofertę w zakresie kierunków kształcenia, zajęć pozalekcyjnych i praktyk zawodowych. Przekazane przez prelegentów informacje z pewnością będą wsparciem dla wielu uczniów w planowaniu ich dalszej edukacji i kariery zawodowej. Serdecznie dziękujemy p. Annie Kłagisz i Gabrielowi Piwko za ciekawe spotkanie!
  • Spotkanie z p. Anną Bidna -doradcą zawodowym Powiatowy Urząd Pracy w Lubaniu
    Temat spotkania: czynniki determinujące wybór dalszego kierunku kształcenia oraz etapy podejmowania przemyślanej decyzji w odniesieniu do wyboru przyszłego zawodu. Wypełnienie standaryzowanego testu predyspozycji zawodowych. Więcej na Facebook’u
  • Spotkanie z Panią Dyrektor ZSP im Adama Mickiewicza w LubaniuRenatą Czuj oraz pedagogiem szkoły – p. Moniką Tąta-Wieczorek . Temat spotkania: Sposoby wsparcia dziecka w wyborze szkoły ponadpodstawowej i kierunku kształcenia pod kątem przyszłego zawodu

Więcej na Facebook’u

• Odwiedzili nas przedstawiciele  ZESPOŁU SZKÓŁ ELEKTRYCZNO – MECHANICZNYCH w Lubaniu, którzy zaprezentowali naszym ósmoklasistom ofertę w zakresie kierunków kształcenia, zajęć pozalekcyjnych i praktyk zawodowych. Przekazane przez prelegentów informacje z pewnością będą wsparciem dla wielu uczniów w planowaniu ich dalszej edukacji i kariery zawodowej.

⬇️👇⬇️ WYCIECZKI ZAWODOZNAWCZE ⬇️👇⬇️

🏫Z WIZYTĄ W ZESPOLE SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH i ZAWODOWYCH im.JANA PAWŁA II W GRYFOWIE ŚLĄSKIM

Dawno temu, w czasie adwentu, ludzie spotykali się i robili ozdoby świąteczne, w tym stroiki, które sprawiały, że pomimo szarości na zewnątrz, w domach i sercach gościła radość z oczekiwanych świąt i świąteczna atmosfera. W taki przedświąteczny nastrój wprowadziła dziś naszych ósmoklasistów społeczność Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Jana Pawła II w Gryfowie Śląskim podczas WARSZTATÓW ŚWIĄTECZNYCH. W trakcie spotkania uczniowie wykonali piękne stroiki i bombki oraz udekorowali pierniki. Dziękujemy Pani Dyrektor, Gronu Pedagogicznemu i Samorządowi Uczniowskiemu ZSOiZ  im.Jana Pawła II w Gryfowie Śl. za zaproszenie.  To był naprawdę pięknie spędzony czas w miłej i przyjaznej przedświątecznej atmosferze.

🏫Z WIZYTĄ W ZESPOLE SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH IM.A.MICKIEWICZA W LUBANIU

Nasi ósmoklasiści odwiedzili ZSP im Adama Mickiewicza w Lubaniu. Po zapoznaniu się z ofertą edukacyjną szkoły  wzięli udział w ciekawych pokazach, prezentacjach i prelekcjach. Przekazane przez p. Aleksandrę Wojtkowiak-Odrzygóźdź i p. Monikę Tąta-Wieczorek informacje z pewnością będą wsparciem dla wielu uczniów w planowaniu ich dalszej edukacji i kariery zawodowej.
 𝗗𝘇𝗶𝗲̨𝗸𝘂𝗷𝗲𝗺𝘆 𝗽. 𝗗𝘆𝗿𝗲𝗸𝘁𝗼𝗿, 𝗻𝗮𝘂𝗰𝘇𝘆𝗰𝗶𝗲𝗹𝗼𝗺 𝗶 𝘂𝗰𝘇𝗻𝗶𝗼𝗺 za ciekawe spotkanie i miłe przyjęcie.

🏫 Z WIZYTĄ W ZESPOLE SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH I ZAWODOWYCH IM. JANA PAWŁA II W GRYFOWIE ŚLĄSKIM
Zaprosiła nas p.Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Jana Pawła II w Gryfowie Śląskim. Po zapoznaniu się z ofertą edukacyjną szkoły wzięli udział w ciekawych pokazach, prezentacjach i prelekcjach. Mieli także okazję do wypróbowania możliwości 𝘀𝘆𝗺𝘂𝗹𝗮𝘁𝗼𝗿𝗮 𝗷𝗮𝘇𝗱𝘆. Dziękujemy p. Dyrektor, nauczycielom i uczniom za ciekawe spotkanie i miłe przyjęcie.

🏫 Z WIZYTĄ W DZS W BIEDRZYCHOWICACH
Nasi ósmoklasiści  odwiedzili Dolnośląski Zespół Szkół w Biedrzychowicach. Wzięli udział w warsztatach informatycznych, pokazach i prezentacjach. Dodatkową atrakcją był pyszny poczęstunek, przygotowany z okazji dnia Hiszpańskiego przez uczniów realizujących praktyki zawodowe.

⬇️👇⬇️ SPOTKANIA Z EKSPERTAMI  ⬇️👇⬇️

11 MARCA 2024R. nasi ósmoklasiści spotkali się z doradcą zawodowym Powiatowego Urzędu Pracy w Lubaniu.
Bardzo dziękujemy p. Włodzimierzowi Chupce za bardzo ciekawe i pouczające zajęcia. Więcej na Facebook’u