Za nami egzamin na kartę rowerową uczniów klasy IV
Egzamin składał się z dwóch części – teoretycznej oraz praktycznej. Najpierw uczniowie zmierzyli się z testem sprawdzającym znajomość przepisów ruchu drogowego, który dopuszczał do drugiego etapu. Następnie wszyscy wykazali się umiejętnościami jazdy na rowerze w części praktycznej.
Miło nam poinformować, że wszyscy uczniowie zdali egzamin pomyślnie!
Serdecznie gratulujemy i życzymy szerokiej drogi oraz zawsze bezpiecznej jazdy!


























