Uczniowie klasy 7b w ramach zajęć z doradztwa zawodowego odwiedzili firmę transportową „ROCAR”.
Podczas spotkania mieli okazję zapoznać się ze specyfiką pracy spedytora zajmującego się logistyką transportu międzynarodowego oraz zawodem kierowcy zawodowego. Było to bardzo ciekawe i wartościowe spotkanie.
Serdecznie dziękujemy Pani Annie za interesujące przedstawienie pracy logistyka transportu oraz miłą atmosferę.


