Warsztaty szycia za nami!
Uczniowie klasy Ib mieli okazję wziąć udział w wyjątkowych warsztatach z zakresu szycia. Podczas zajęć poznały podstawy pracy na maszynie do szycia, dowiedziały się, jak bezpiecznie z niej korzystać oraz samodzielnie wykonały pachnące serduszka wypełnione lawendą.
Było dużo kreatywności, zaangażowania i świetnej zabawy! Każdy uczestnik mógł poczuć satysfakcję z własnoręcznie wykonanej pracy i rozwinąć swoje zdolności manualne.
Dziękujemy za warsztaty oraz wspólnie spędzony czas @sprytnebabeczki
