Slide Background
Slide Background
Z radością informujemy o sukcesach naszych uczennic w konkursie plastycznym „Mobilność dla każdego”organizowanym przez Regionalne Centrum Edukacji Ekologicznej w Lubaniu!
6 kwietnia 2026 r. odbyło się posiedzenie komisji konkursowej, podczas którego oceniono prace zgłoszone w ramach kampanii Europejskiego Tygodnia Mobilności. Konkurs miał na celu promowanie ekologicznych form transportu oraz budowanie świadomości dotyczącej dostępnej i zrównoważonej mobilności.
Tym bardziej cieszy nas fakt, że wśród nagrodzonych znalazły się uczennice naszej szkoły:
W kategorii klas IV- VI:
– III miejsce zdobyła Zuzanna Augustyniak,
– wyróżnienie otrzymała Laura Haik.
W kategorii klas VII–VIII:
– II miejsce zajęła Hanna Mickiewicz.
Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym! Jesteśmy bardzo dumni z osiągnięć Zuzi, Laury i Hani- życzymy kolejnych sukcesów oraz nieustającej pasji do tworzenia.
60 wyświetleń
06 maja 2026r.