Wielki sukces naszych uczniów!
Dziś nasi reprezentanci mieli zaszczyt uczestniczyć w I Powiatowych Mistrzostwach o Puchar Przewodniczącego Rady Powiatu Lwóweckiego w Strzelectwie Wirtualnym. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy VIb – Mikołaj Pierowski oraz Paweł Wypych, którzy otrzymali zaproszenie do udziału dzięki świetnym wynikom osiągniętym podczas Zimowego Turnieju Wirtualnego Strzelectwa.
Zawodnicy rywalizowali w dwóch seriach – oddawali po 10 strzałów z broni małej oraz 10 strzałów z broni dużej. Emocji, skupienia i sportowej rywalizacji nie brakowało aż do ostatniego strzału!
Po raz kolejny ogromny talent potwierdził Mikołaj, który stanął na podium, zdobywając II miejsce w kategorii klas V–VIII! Świetnie spisał się również Paweł, który wywalczył bardzo wysokie 4 miejsce!
To ogromny sukces naszych uczniów i powód do wielkiej dumy dla całej społeczności szkolnej. Serdecznie gratulujemy chłopcom pasji, opanowania i sportowego ducha! Życzymy kolejnych sukcesów i następnych trafień prosto w dziesiątkę!







