Slide Background
Slide Background

Sukces młodych lekkoatletek w Olszynie. Podczas rozegranych 21 maja br. Mistrzostw Powiatu w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej, drużyna dziewcząt z klas 7–8 stanęła na drugim stopniu podium. Zespół wystąpił w składzie: Zofia Myślińska, Zuzanna Sawicka, Anastasia Phylychuk oraz Eliza Kurczewska. Serdecznie gratulujemy zawodniczkom wysokiego wyniku i życzymy dalszych sukcesów sportowych!

27 wyświetleń
25 maja 2026r.