Slide Background
Slide Background
Wielki sukces naszych lekkoatletów w Karpaczu!
Z Mistrzostw Dolnego Śląska „Lekkoatletyka dla Każdego” wracamy ze złotymi medalami! Nasi uczniowie zaprezentowali fantastyczną formę, deklasując rywali w swoich konkurencjach:
Oskar Gliwiński – wywalczył złoto w dwuboju (bieg na 60 m oraz rzut piłeczką palantową).
Grzegorz Guła – stanął na najwyższym stopniu podium w biegach na 60 m oraz 300 m przez płotki.
Dzięki znakomitym wynikom obaj chłopcy wywalczyli awans do Finału Ogólnopolskiego, który odbędzie się we Włocławku! Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejny start!
46 wyświetleń
25 maja 2026r.