Slide Background
Szkoła
Podstawowa nr 1
w Olszynie

Wielkanoc to wyjątkowy czas, kiedy to uroczystości religijne i zwyczaje ludowe przenikają się wzajemnie. Nawiązując do tradycji i przygotowań świątecznych oraz  zgodnie z zapoczątkowaną kilka lat temu tradycją Szkoły Podstawowej nr 1 w Olszynie w minionym tygodniu  na auli naszej szkoły odbyły się Rodzinne Warsztaty Wielkanocne.

W warsztatach uczestniczyły grupy międzypokoleniowe: dzieci, mamy, tatusiowie, babcie i dziadkowie, co daje dodatkowy aspekt integracji rodzinnej oraz przyczynia się do wymiany doświadczeń. Każda rodzina z radością i wielkim zapałem tworzyła piękne palmy wielkanocne na Niedzielę Palmową.

     Pragniemy podziękować paniom Agnieszce Tudruj oraz Małgorzacie Zielińskiej za pomoc, cierpliwość i podzielenie się swoimi umiejętnościami artystycznymi. Panie uczyły jak przy pomocy bibuły i krepiny wykonać piękne kwiaty do palm oraz jak pisać pisanki woskiem za pomocą  ołówka i szpilki.

    Wszystkim uczestnikom warsztatów dziękujemy za wspólnie spędzony czas w milej i rodzinnej atmosferze.

 

246 wyświetleń
11 kwietnia 2022r.