Uczniowie klasy 8 odwiedzili kolejną szkołę ponadpodstawową: Zespół Szkół Ekonomiczno- Technicznych (ZSET) w Rakowicach Wielkich.
Bardzo dziękujemy Panu dyrektorowi Markowi Łukasikowi za ciekawą prezentację, nauczycielom za umożliwienie obejrzenia tematycznych sal lekcyjnych oraz internatu, a uczniom za wszystkie odpowiedzi i przygotowanie pysznego poczęstunku.










