W naszej szkole po raz trzeci odbyły się Niebieskie Igrzyska, które mają nam przypominać o równości i różnorodności wszystkich ludzi, z okazji Miesiąca Świadomości Autyzmu.
Uczniowie klas 1–3 oraz zaproszeni goście – nasze przedszkolaki z grup „Sowa” i „Wiewiórka” – brali udział w zmaganiach sportowych. Było dużo śmiechu, zabawy i zdrowej rywalizacji.
Na zakończenie wszyscy uczestnicy otrzymali medale oraz przepyszne, niebieskie naleśniki.


















































