Mistrzostwa Powiatu Lubańskiego w 4-boju lekkoatletycznym odbyły się na nowym stadionie w Olszynie. Zawodnicy rywalizowali w czterech konkurencjach: biegu na 60 m, skoku w dal, rzucie piłeczką palantową oraz biegu długim – 600 m dziewcząt i 1000 m chłopców.
Nasi uczniowie osiągnęli bardzo dobre wyniki indywidualne.
1. miejsce zdobył Oskar Gliwiński, natomiast
3. miejsce wywalczyła Alicja Maćkowiak.
W klasyfikacji drużynowej chłopcy zajęli
3. miejsce:
Oskar Gliwiński, Mateusz Tomczewski, Grzegorz Guła, Fabian Wawrzyniak, Jan Strach oraz Leon Walczak.
Drużyna dziewcząt uplasowała się na 5. miejscu. Szkołę reprezentowały:
Alicja Maćkowiak, Małgorzata Chorzępa, Julia Góra, Marta Sokołowska, Anna Krupenia, Zuzanna Karwecka oraz Maja Maślanka.
W zawodach wystąpiła również druga drużyna chłopców w składzie:
Jakub Polerecky, Leon Karolonek, Filip Mirczewski, Igor Kłys oraz Dawid Kozakiewicz.
Gratulujemy wszystkim zawodnikom sportowej postawy i osiągniętych wyników!






