Wielki sukces naszych lekkoatletek w Olszynie!
Dzisiejszy dzień (25.05.2026 r.) przyniósł nam mnóstwo sportowych emocji! Podczas Mistrzostw Powiatu Lubańskiego w lekkiej atletyce, które odbyły się w Olszynie, nasze reprezentantki pokazały ogromną klasę, dominując w swoich konkurencjach.
Z dumą ogłaszamy wyniki naszych zawodniczek:
Zuzanna Sawicka – 1. miejsce w biegu na 100 m
Eliza Kurczewska – 1. miejsce w skoku w dal
Zofia Myślińska – 2. miejsce w biegu na 600 m
Dzięki tym świetnym występom wszystkie trzy dziewczęta wywalczyły awans do finałów wojewódzkich!
Gratulujemy niesamowitej formy, sportowej waleczności i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy na szczeblu wojewódzkim. Dziewczyny, jesteście wielkie!






