Slide Background
Szkoła
Podstawowa nr 1
w Olszynie

Babcia i Dziadek – źródło bezinteresownej miłości,  cierpliwości i dobroci. Niezwykli ludzie… Dzień Babci i Dziadka to dwa najpiękniejsze dni w całym roku. Babcia i dziadek odgrywają niezwykle ważną rolę w życiu każdego człowieka. Pomagają budować tożsamość młodych ludzi i kształtują ich osobowość. Z okazji tego  święta uczniowie klas I-V przygotowali dla swoich dziadków montaż słowno – muzyczny p.n. „Herbatka dla babci i dziadka” , który można było zobaczyć w piątek (20 stycznia) w wypełnionej po brzegi sali Gminnego Ośrodka Kultury w Olszynie.

To był wyjątkowy wieczór, pełen uśmiechu, radości i dumy. Niejednej babci i dziadkowi łezka kręciła się w oku… Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków po raz kolejny pokazały nam, jak ważne są takie spotkania i chwile wspólnie spędzone z wnukami.

Wszystkim BABCIOM  i wszystkim DZIADKOM śpiewamy gromkie 100 LAT!

Umieszczone w poniższej galerii zdjęcia  wykonano sprzętem zakupionym w ramach udziału naszej szkoły w Programie LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI.
#LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosci

227 wyświetleń
21 stycznia 2023r.