Za nami finał VII Międzyszkolnego Konkursu Piosenki Obcojęzycznej.
Wysłuchaliśmy 16 utalentowanych wykonawców w trzech kategoriach wiekowych: klasy 1–3, 4–6 oraz 7–8.
Z dumą informujemy, że wśród laureatów znaleźli się również uczniowie naszej Jedynki!
W kategorii klas 4–6
II miejsce zajął Grzegorz Guła z klasy 6b.
W kategorii klas 7–8
I miejsce zdobyła Aleksandra Tertel z klasy 8,
II miejsce wywalczyła Julia Budzińska z klasy 7a.
Serdecznie gratulujemy wszystkim wykonawcom i dziękujemy za piękne muzyczne emocje.
Słowa podziękowania kierujemy również do szkół, które od lat współtworzą z nami to wyjątkowe wydarzenie: SP1 w Lubaniu, SP4 w Lubaniu, SP w Kościelniku, SP w Siekierczynie oraz SP w Radostowie. Dziękujemy za współpracę, zaangażowanie i wspólne promowanie młodych talentów.







