Wielki sukces naszych lekkoatletów w Olszynie! Mamy awans do finałów wojewódzkich!
Z dumą informujemy o fantastycznym występie naszej reprezentacji podczas Mistrzostw Powiatu Lubańskiego w Lekkiej Atletyce (Igrzyska Dzieci), które odbyły się na stadionie w Olszynie. Nasi uczniowie pokazali ogromną wolę walki, co przełożyło się na grad medali i awans do finałów wojewódzkich!
Oto nasze wyniki na podium:
Złote medale i tytuły Mistrzów Powiatu zdobyli:
Alicja Maćkowiak – bieg na 300 m
Małgorzata Chorzępa – skok w dal
Oskar Gliwiński – rzut piłeczką palantową
Leon Walczak – skok wzwyż
Sztafeta 4×100 m chłopców w składzie: Oskar Gliwiński, Fabian Wawrzyniak, Grzegorz Guła, Jakub Polerecky.
Srebrny medal wywalczyła:
Sztafeta 4×100 m dziewcząt w składzie: Alicja Maćkowiak, Małgorzata Chorzępa, Zuzanna Augustyniak, Karolina Rutkowska.
Brązowy medal zdobył:
Grzegorz Guła – skok w dal
Dzięki świetnym wynikom nasi zawodnicy wywalczyli awans do finałów wojewódzkich, gdzie będą reprezentować nasz powiat i szkołę!
Wielkie brawa dla wszystkich sportowców za ich trud, sportową postawę i dostarczone emocje. Gratulujemy również trenerom i opiekunom. Trzymamy kciuki za kolejne starty!




















