Slide Background
Szkoła
Podstawowa nr 1
w Olszynie

Wpatrz się głęboko, głęboko w przyrodę, a wtedy wszystko lepiej zrozumiesz.?
Albert Einstein

,,𝐊𝐎𝐍𝐂𝐄𝐑𝐓 𝐃𝐋𝐀 𝐙𝐈𝐄𝐌𝐈”, który zorganizowaliśmy w ramach obchodów Światowego Dnia Ziemi, poprzez piosenki, wiersze i taniec umożliwił wszystkim jego uczestnikom i odbiorcom spojrzenie głęboko w przyrodę, w piękno Ziemi, które zależy w dużej mierze od nas… W trakcie koncertu wręczono nagrodzono zwycięzców szkolnego konkursu wiedzy o wodzie pn. „Z wodą za pan brat”.
Dziękujemy naszym gościom – w tym prelegentkom: p. Magdalenie Drużga i Aleksandrze Czeladka, przedstawicielkom RZGW we Wrocławiu- Nadzór Wodny w Lwówku Śląskim oraz p. Agacie Śmigiel z Powiatowej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej w Lubaniu za ciekawe wystąpienia. Dziękujemy przedstawicielom naszej Gminy, Radzie Miejskiej w Olszynie, Straży Miejskiej i Posterunkowi Policji w Olszynie, dyrektorom szkół, kierownikom jednostek organizacyjnych, mieszkańcom Olszyny, Rodzicom i pozostałym PRZYJACIOŁOM NASZEJ SZKOŁY!

444 wyświetleń
23 kwietnia 2023r.