Slide Background
Szkoła
Podstawowa nr 1
w Olszynie

Szanowni Państwo, Rodzice kandydatów na  Pierwszoklasistów!

Już za chwilę podejmiecie Państwo decyzję  w jakiej  szkole Państwa dziecko spędzi kolejne lata swojego życia. Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 1   w Olszynie, bo właśnie tu warto rozpocząć przygodę ze szkołą!

Jedynka  to szkoła z tradycjami, ale nowoczesna, idąca z duchem czasu.

Tradycje, wartości i dbałość o pamięć przeszłości  mamy zapisane w 76 – letniej historii naszej placówki. Cenimy sobie życzliwość, uważność na drugiego człowieka.  Od zawsze staramy się zapewniać naszym uczniom najlepsze warunki do rozwoju kompetencji społecznych oraz ich indywidualnych zdolności i zainteresowań.  Ze szczególną troską dbamy               o bezpieczeństwo fizyczne i psychiczne naszych uczniów.

Jedynka to szkoła przyjazna uczniowi.

Sale lekcyjne wyposażone w nowoczesny sprzęt i pomoce dydaktyczne – tablice multimedialne, monitory interaktywne,  sala komputerowa, tablet dla każdego ucznia w klasach I-III, dobrze wyposażona  biblioteka szkolna, sala gimnastyczna z zapleczem sportowym, projektowane pracownie wirtualnego świata nauki – Laboratorium przyszłości. To wszystko znajdziecie u nas.

Jedynka to szkoła, której  działania potwierdzone są licznymi certyfikatami. Doświadczeni pedagodzy troszczący się o ucznia, innowacyjne formy kształcenia, nauka poprzez aktywne działanie, szeroki wachlarz zajęć pozalekcyjnych, projekty edukacyjne, bogata baza dydaktyczna, sale lekcyjne przyjazne uczniom oraz opieka świetlicy szkolnej przed i po lekcjach –  to zaproszenie do olszyńskiej Jedynki.

 

Zapraszamy Państwa do przejrzenia strony internetowej naszej szkoły.                                                                                            W zakładce REKRUTACJA znajdziecie Państwo informacje dotyczące zapisów dzieci do klasy pierwszej.

Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami na Dzień Otwarty Szkoły.

 

 

 

449 wyświetleń
02 lutego 2022r.