Slide Background
Szkoła
Podstawowa nr 1
w Olszynie

Drodzy uczniowie klas IV – VIII zapraszamy Was do udziału
w konkursie  „ zDolny  Ślązak 2021/2022”. Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych z terenu województwa dolnośląskiego,  odbywa się z następujących przedmiotów: język polski, język niemiecki, język angielski, matematyka, historia, fizyka,  chemia, biologia  i geografia.

Jeżeli zainteresowani jesteście udziałem w konkursie, zgłoście się do nauczyciela uczącego danego przedmiotu. Na zgłoszenia czekamy do 10.10.2021r.

Na stronie https://zdolnyslazak.edu.pl, w zakładce ,,dokumenty’’ możecie zapoznać się  z regulaminem i harmonogramem konkursów. W zakładce ,,arkusze’’ możecie zapoznać się  z arkuszami archiwalnymi z poszczególnych szczebli konkursu.

Czekamy na chętnych uczniów.

Koordynator konkursów Agnieszka Tuniewicz

651 wyświetleń
25 września 2021r.