Slide Background
Szkoła
Podstawowa nr 1
w Olszynie
Dawno temu, w czasie adwentu, ludzie spotykali się i robili ozdoby świąteczne, w tym stroiki, które sprawiały, że pomimo szarości na zewnątrz, w domach i sercach gościła radość z oczekiwanych świąt i świąteczna atmosfera.
W taki przedświąteczny nastrój wprowadziła dziś naszych ósmoklasistów społeczność Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Jana Pawła II w Gryfowie Śląskim podczas WARSZTATÓW ŚWIĄTECZNYCH.
W trakcie spotkania uczniowie wykonali piękne stroiki i bombki oraz udekorowali pierniki.
Dziękujemy Pani Dyrektor, Gronu Pedagogicznemu i Samorządowi Uczniowskiemu Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Jana Pawła II w Gryfowie Śląskim za zaproszenie.  To był naprawdę pięknie spędzony czas w miłej i przyjaznej przedświątecznej atmosferze.
131 wyświetleń
20 grudnia 2022r.