Slide Background
Szkoła
Podstawowa nr 1
w Olszynie

17 listopada 2023 roku, to XIII edycja Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia, w której aktywnie wzięliśmy udział. O tytuł mistrza tabliczki mnożenia i tytuły eksperckie walczyły klasy: II, III a, III b, IV a, IV b oraz V a i V b. W klasie II tytuł eksperta otrzymali: Alex Baszak, Lena Formela, Oliwia Gwara, Kristina Stetsiuk, w klasie III a: Bogdan Rybak, Dawid Kicuła, Aleksandra Szalc i Dawid Kozakiewicz. W III b certyfikaty ekspertów tabliczki mnożenia otrzymali uczniowie: Jakub Polerecky, Zofia Gnach, Kasjan Zenka, Leon Karolonek i Aleksandra Opolska, w klasach czwartych: Grzegorz Guła, Malwina Kuta z klasy IV b, Karolina Rutkowska, Zuzanna Augustyniak, Mateusz Tomczewski i Zofia Ćwiklińska z klasy IV a, w klasach piątych: Ignacy Kuta, Julia Budzińska, Szymon Mularczyk, Anhelina Lopushanska z klasy V a, Klara Sokołowska, Wiktoria Malka, Tomasz Rawlik i Andrzej Rudowski z klasy V b. Ekspertami zostali również pracownicy naszej szkoły.

Mistrzami tabliczki mnożenia zostały: Zuzanna Augustyniak z klasy IV a i Julia Budzińska z klasy V a. Gratulujemy.

42 wyświetleń
21 listopada 2023r.