Slide Background
Szkoła
Podstawowa nr 1
w Olszynie

W roku szkolnym 2022/2023 nasza szkoła przystąpiła do udziału w programie AKTYWNI BŁĘKITNI – SZKOŁA PRZYJAZNA WODZIE. Jego nadrzędnym celem było wykształcenie wśród dzieci i młodzieży poprawnych nawyków i postaw, które wraz z otrzymaną wiedzą, w przyszłości będą mogły wykorzystywać i przekazywać dalej przyczyniając się do ochrony środowiska. Miło nam poinformować, że za aktywny udział w programie otrzymaliśmy certyfikat „Szkoła przyjazna wodzie – przyznany przez Dyrektora Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej we Wrocławiu  oraz nagrodę rzeczową  (mikroskop z podświetleniem LED-owym, zasilany baterią akumulatorów umożliwiającymi minimum 60-godzinną pracę bez zasilania zewnętrznego).

Po raz kolejny pokazaliśmy światu swoją kreatywność i wytrwałość w realizowaniu zadań. DZIĘKUJEMY!

Szkolnym koordynatorem programu była p. Iwona Sznajdrowicz.

50 wyświetleń
25 września 2023r.