Slide Background
Szkoła
Podstawowa nr 1
w Olszynie
W czwartek, 9 marca uczniowie klas czwartych odwiedzili Muzeum Przyrodnicze w Jeleniej Górze (Cieplice), aby zaspokoić swoją ciekawość świata zwierząt. W trakcie warsztatów pn. „Dlaczego zwierzęta są kolorowe?” oglądnęli ponad 1600 eksponatów, reprezentujących niemal wszystkie grupy zwierząt, ich różnorodność, życie i zwyczaje. Szczególną uwagę naszych czwartoklasistów przyciągnęły duże eksponaty, wypychane okazy oraz imponujące modele zwierząt żyjących w naszym regionie. Bardzo ważną częścią ekspozycji była kolekcja ptaków i motyli krajowych. Po wprowadzeniu merytorycznym, uczniowie wykonali pamiątkową pracę plastyczną złożoną głównie z materiałów naturalnych, a także z przedmiotów pochodzących recyklingu. To była bardzo ciekawa wycieczka! Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii.
120 wyświetleń
12 marca 2023r.