Slide Background
Szkoła
Podstawowa nr 1
w Olszynie

30 maja 2023 roku odbyła się VI Wojewódzka Konferencja Zespołu Promocji Zdrowia „Inicjatywy prozdrowotne w placówkach oświatowych na Dolnym Śląsku”. Organizatorem konferencji był Dolnośląski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli we Wrocławiu we Wrocławiu. Kierownikiem i moderatorem konferencji była Pani Urszula Tkaczyk- Wojewódzki Koordynator Szkół Promujących Zdrowie, głównym zaś gościem i równocześnie prelegentem- Pani Valentina Todorovska- Sokołowska- Krajowy Koordynator Programu Przedszkole i Szkoła Promujące Zdrowie. Nasz szkolny koordynator ds. promocji zdrowia podczas konferencji prezentował „Działania prozdrowotne w Szkole Podstawowej nr 1 w Olszynie”.
Dziękujemy Pani Urszuli Tkaczyk za wyróżnienie naszej szkoły i za współpracę.

82 wyświetleń
01 czerwca 2023r.