Slide Background
Szkoła
Podstawowa nr 1
w Olszynie

„Witajcie w naszej bajce!”
O wrażeniach dotyczących dzisiejszego dnia opowiadają uzdolnieni uczniowie klas czwartych:

Dzisiaj wybraliśmy się z klasą do kina „Wawel” w Lubaniu na film pt. „Akademia pana Kleksa”. Akcja filmu toczyła się w akademii, a bohaterami byli uczniowie tej szkoły oraz szalony pan Kleks. Zajęcia w tej szkole były inne niż w normalnej. Lekcje były ciekawe, więc nikt się nie nudził. Film był pełen magii, muzyki i kolorów. Aktorzy wcielali się w postacie z książki w niesamowity sposób. Uważam, że film był ciekawy i polecam go każdemu.
Laura

W dniu 11.01.2024r. odbyła się wycieczka do kina w Lubaniu na film „Akademia pana Kleksa”. Do Lubania pojechaliśmy pociągiem. W filmie najbardziej mi się podobała postać pana Kleksa. Muzyka w filmie też była fajna. Najlepsza scena – atak „wilkusów”. Wycieczka była bardzo udana. Do Olszyny wróciliśmy w dobrych nastrojach. Uważam, że powinniśmy częściej jeździć na takie wycieczki.
Grzegorz

Film pt. „Akademia pana Kleksa” wyreżyserowany przez Macieja Kawuskiego to współczesna wersja lektury Jana Brzechwy pt. „Akademia pana Kleksa”. Uważam, że jest to jeden z najlepszych filmów, jakie obejrzałam. Bardzo podobała mi się gra aktorów, którzy wcielali się w swoje role. Dobrze wykonane efekty specjalne sprawiły, że produkcja ta należy do czołówki filmów fantastycznych. Chętnie ten film obejrzałabym jeszcze raz.
Zosia

Super, ekstra wycieczka! Lubię kino, a to najlepszy film, który widziałam.
Hania

Z początku film nieco nudny, z każdą chwilą robił się ciekawszy. Dużo elementów fantastycznych, nawiązanie do różnych postaci z bajek. Film oceniam pozytywnie: 8/10. Daję
Ksawier

Film bardzo mi się podobał. Było dużo ciekawych momentów. Polecam.
Mateusz

Wybraliśmy się dzisiaj do kina „Wawel” w Lubaniu na film pt. „Akademia pana Kleksa”. Jak się okazało film był drugą częścią „Akademii pana Kleksa”, którą niedawno omawialiśmy. Przedstawiona była dalsza część przygód Ambrożego Kleksa. Scenarzysta wprowadził nowych bohaterów, dzięki czemu film był ciekawszy. Najbardziej podobała mi się scena, w której szpak Mateusz wprowadził Adę do świata pana Kleksa. Z całego serca polecam Wam ten film, który jest godny obejrzenia.

39 wyświetleń
11 stycznia 2024r.