Slide Background
Szkoła
Podstawowa nr 1
w Olszynie

Jak zapewne wiecie, nasza szkoła zgłosiła swój akces do VIII edycji Dolnośląskiej Sieci Szkół Promujących Ekorozwój „Ziemia dla Wszystkich”.
Przypominamy, iż w ramach planowanych działań nasi pierwszoklasiści we współpracy z uczniami Szkolnego Koła Naukowego SP1 Olszyna realizują własny projekt proekologiczny: „SZKOLNI PRZYJACIELE EKOLOGII”.

Prezentujemy realizację kolejnego zadania: 19.11.2021r. gościliśmy w naszych murach pana Eugeniusza Zdobylaka z Koła Łowieckiego „Słonka”, który z pasją i zaangażowaniem opowiedział m.in. o życiu lasu-zwierzętach i ich zwyczajach, o roślinach i zależnościach międzygatunkowych. Ważnym elementem spotkania było omówienie zasad zachowania w lesie oraz postawy szacunku do przyrody. Serdecznie dziękujemy Panu Eugeniuszowi Zdobylakowi za pouczające spotkanie.

289 wyświetleń
20 listopada 2021r.