Slide Background
Szkoła
Podstawowa nr 1
w Olszynie

To już tradycja! Jak co roku w grudniu odbywa się w naszej szkole turniej szachowy. Celem turnieju jest popularyzacja gry w szachy oraz integracja uczestników. 9 grudnia uczestnicy zawalczyli  po raz piąty o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 1 w Olszynie. Podczas turnieju emocje malowały się na twarzach uczestników, łzy i uśmiechy pojawiały się na przemian. Najbardziej emocjonujące rozgrywki toczyły się w kategorii Open, gdzie po raz pierwszy do grona dorosłych dołączyli uczniowie w wieku 8 i 13 lat. Po wielu dodatkowych partiach udało się wyłonić zwycięzców. Oto laureaci V Turnieju o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 1 w Olszynie:

Kategoria Open

 1. Dawid Sats 8 lat
 2. Alan Mizgier 13 lat
 3. Waldemar Szpak
 4. Lena Kownacka 8 lat, Kazimierz Malamis, Marek Szpak, Tomasz Tertel,

Kategoria klasa IV

 1. Mikołaj Pierowski
 2. Mateusz Tomczewski
 3. Grzegorz Guła
 4. Paweł Wypych

Kategoria klasy V-VIII

 1. Wojciech Kotyla
 2. Hubert Baranowski
 3. Mateusz Pocztowski
 4. Andrzej Rudowski

Dziękujemy uczestnikom i zapraszamy za rok.

A oto fotorelacje.

 

 

 

79 wyświetleń
09 grudnia 2023r.