Slide Background
Szkoła
Podstawowa nr 1
w Olszynie

W sobotę, 6 listopada nasi czwartoklasiści wraz ze swoimi rodzinami wzięli udział w ostatnim (w tym roku) 𝗥𝗮𝗷𝗱𝘇𝗶𝗲 𝗧𝘂𝗿𝘆𝘀𝘁𝘆𝗰𝘇𝗻𝘆𝗺 z cyklu „Turystyka łączy pokolenia”. Tym razem odbył się on pod hasłem „Listopad na Łużycach”. Dziesięciokilometrowa trasa wędrówki biegła przez Kamienną Górę, wzdłuż wyrobiska kopalni bazaltu (przez Przylasek i Zarębę). W Lubaniu, w Motelu Łużyckim czekał na wszystkich ciepły posiłek – pyszna zupa ogórkowa!
Każdy uczestnik wszystkich rajdów, który wytrwale przewędrował 𝟯𝟬 𝗸𝗺 otrzymał dyplom i drobną nagrodę rzeczową. Gratulujemy!
Bardzo dziękujemy organizatorowi – PTSM ODDZIAŁ LUBAŃ za ciekawe trasy i niezapomnianą, rodzinną atmosferę. Był to czas miło i aktywnie spędzony. Poznaliśmy niezwykłe krajobrazy. Do zobaczenia w przyszłym roku!

242 wyświetleń
07 listopada 2021r.