Slide Background
Szkoła
Podstawowa nr 1
w Olszynie

Ostatnio gościem w naszej szkole był instruktor tańca towarzyskiego i nowoczesnego Pan Adrian Mleczek, który posiada najwyższą klasę S w tańcach latynoamerykańskich oraz klasę A w tańcach standardowych. Na swojej tanecznej ścieżce pan Adrian może pochwalić się tytułem mistrza Polski Zachodniej oraz Dolnego Śląska w stylu latynoamerykańskim oraz 1. miejscem w międzynarodowym GRAND PRIX BRATYSLAVIA: zalicza się  także do najlepszych tancerzy turnieju GRAND PRIX POLSKI. Obecnie jest właścicielem szkoły tańca Dream Dance Academy. Podczas zajęć uzyskaliśmy wiele ciekawych informacji na temat rodzajów tańca, specjalnych strojów i turniejów. Mieliśmy okazję podziwiać pokazy taneczne oraz zatańczyć jive’a i sambę. Spotkanie odbyło się w ramach realizacji innowacji : „Wszyscy dla wszystkich- każdy zawód jest ważny”.

188 wyświetleń
06 czerwca 2022r.