Slide Background
Szkoła
Podstawowa nr 1
w Olszynie

Polskie kolędy są najpiękniejsze pod względem treści i melodii. Ponadto w porównaniu z innymi narodami mamy ich najwięcej. W okresie Bożego Narodzenia, a szczególnie w wieczór wigilijny radują nasze serca. 16 grudnia 2021r. w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek. Swoje talenty zaprezentowali uczniowie w 2 kategoriach wiekowych. Oto wyniki:

Klasy I-III

Soliści:

1. miejsce – Julia Budzińska

2. miejsce – Amelia Lisowska

3. miejsce – Klara Sokołowska, Grzegorz Guła

Duety:

1. miejsce – Julia Budzińska, Zuzanna Sawicka

2. miejsce – Emilia Durda, Emilia Kawalari

3. miejsce – Hanna Mickiewicz, Maja Deka

Klasy IV -VIII

Soliści:

1. miejsce – Martyna Durda

2. miejsce – Julia Opolska

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczestnikom!

228 wyświetleń
17 grudnia 2021r.