Slide Background
Szkoła
Podstawowa nr 1
w Olszynie

15 października 2021r. trzydzieścioro dzieci zostało przyjętych w poczet społeczności uczniowskiej naszej szkoły.
Po burzy oklasków, w odświętnych strojach, w żółtych biretach na głowach dzieci błysnęły talentem. Pięknie zaśpiewane piosenki, słonecznikowy taniec, gra na Bum-Bum Rurkach, przyjaźń i koleżeństwo w grupie rówieśniczej – to dowód na to, że dzieci są gotowe do sumiennej pracy w szkole.
👩‍🎓 ŚLUBUJEMY…
My, uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Olszynie: sumiennie wypełniać swoje obowiązki, dbać o dobre imię swej klasy i szkoły, swoim zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom, być dobrymi ludźmi i wzorowymi Polakami.

Uroczyste słowa odczytane przez panią Dyrektor potwierdzał zgodny chór przejętych dzieci.
Uroczystość zakończył ,,apetyczny’’ akcent, czyli tradycyjne poznanie smaku szkolnej kredy.
GRATULUJEMY NOWYM UCZNIOM I ICH RODZICOM!

356 wyświetleń
16 października 2021r.