Slide Background
Szkoła
Podstawowa nr 1
w Olszynie

Nowy rok szkolny przynosi również nową stronę internetową Szkoły. Przy tworzeniu nowej strony, Dyrekcji towarzyszyła myśl o prostej bazie wiedzy, po której bezproblemowo poruszać się będzie zarówno uczeń jak i rodzic w poszukiwaniu informacji.
W odniesieniu do starej strony – zrezygnowaliśmy z niepotrzebnych elementów, które przykrywały te najważniejsze. Strona została podzielona na sekcje informacyjne oraz pomocowo-naukowe, a strona główna pozostanie wydarzeniowym dziennikiem Szkoły i miejscem do informowania o najważniejszych rzeczach.
Strona posiada wersję mobilną, która umożliwi szybki dostęp do zasobów wiedzy z każdego miejsca oraz ułatwienia dostępu, które pomogą nawigować po stronie dla osób z niepełnosprawnościami.

Strona będzie wzbogacana o zawartość, a błędy regularnie poprawiane.

811 wyświetleń
29 sierpnia 2021r.