Slide Background
Szkoła
Podstawowa nr 1
w Olszynie

W środę, 8 czerwca 2022 roku, uczniowie klas 1-3 wybrali się w podróż do krainy czarów i magii, czyli odwiedzili zagrodę edukacyjną „Czary Mary” w Spytkowie. To był naprawdę doskonale spędzony czas. Wszyscy świetnie się bawili na łonie natury. Na dzieci czekało wiele atrakcji: dmuchany zamek, zwiedzanie mini zoo, w którym podziwiały piękne pawie, bażanty i ozdobne kurki, spacer po okolicy nad malownicze jezioro, gry i zabawy oraz pyszny poczęstunek. Najwięcej emocji wzbudzał zjazd na pontonach po specjalnie przygotowanym torze. Zmęczeni zabawą uczniowie mogli wypocząć w wygodnych hamakach. Po wielu godzinach przedniej zabawy, w doskonałych humorach, dzieci wróciły do domu. To był ekscytujący dzień!

Pliki do pobrania

193 wyświetleń
12 czerwca 2022r.