Slide Background
Szkoła
Podstawowa nr 1
w Olszynie

Mamy niesamowite wieści do podzielenia się z Wami!
Nasi utalentowani uczniowie, Julia Budzińska i Fryderyk Haik, właśnie wrócili z Finału Dolnośląskich Igrzysk Dzieci, Młodzieży Szkolnej i Licealiady w Karate, z niesamowitymi osiągnięciami!
To wydarzenie zgromadziło nie tylko niezliczoną ilość utalentowanych karateków, ale także przyniosło ze sobą niesamowitą atmosferę sportowej pasji, rywalizacji i przyjaźni. Aż 640 uczestników, reprezentujących 140 dolnośląskich szkół, stanęło do rywalizacji.
Julia Budzińska, jak prawdziwa mistrzyni, stawiła czoło wszystkim wyzwaniom i zwyciężyła we wszystkich swoich walkach w kategorii wiekowej 4-6 klasa szkoły podstawowej! Zdobyła złoty medal i tytuł Mistrza Dolnego Śląska! Serdeczne gratulacje dla Julii!!!

Ale to jeszcze nie koniec ekscytacji! Nasz utalentowany Fryderyk Haik w kategorii wiekowej 7-8 klas szkoły podstawowej zdobył zaszczytny brązowy medal! Fryderyk, jesteśmy z Ciebie niesamowicie dumni za pokazanie światu swojego niezwykłego talentu i wytrwałości na tatami!

Dziękujemy Julia i Fryderyk za reprezentowanie naszej szkoły w tak imponujący sposób! Jesteście dla nas inspiracją i dumni jesteśmy, że jesteście częścią naszej szkolnej rodziny. Trzymamy kciuki za Wasze dalsze sukcesy!

41 wyświetleń
18 grudnia 2023r.