Slide Background
Szkoła
Podstawowa nr 1
w Olszynie

Wrześniowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej oraz Igrzyska Dzieci Szkół Podstawowych przyniosły pierwsze sukcesy naszych zawodników, dostarczając nam wielu emocji  i ogromu satysfakcji.

Dnia 21 września 2021r. drużyna dziewcząt w składzie – Oliwia Starzec, Nikola Bigaj, Zuzanna Harasimow, Lena Kurczewska, Kornelia Ignaciuk, Emila Markowska, Klaudia Buśko, Aleksandra Formela, Oliwia Tabacharska,  w Powiatowym Finale Igrzysk Młodzieży Szkolnej  zdobyła Mistrzostwo Powiatu w piłce nożnej dziewcząt.

Drużyna dziewcząt z klas szóstych i młodszych w składzie – Wiktoria Ochrymczuk, Aleksandra Gusaryk, Wiktoria Myślińska, Barbara Ryżewska, Oliwia Kuchmistrz,  Milena Raczek, Maja Wesołowska, Mirela Jakubowska, Nadia Karolonek, Amelia Maślanka, Natalka Roszyk, w Powiatowym Finale zdobyła III miejsce.

Dnia 16 września 2021r. drużyna chłopców w składzie – Hubert Baranowski,   Antoni Myśliński, Jakub Suśniak, Maksymilian Pawłowicz, Fryderyk Haik, Wojciech Zelkowski, David Baszak, Bartosz Andrzejewski, Klaudiusz Buszko, w Powiatowym Finale Igrzysk Dzieci Szkół Podstawowych zajęła III miejsce.

Gratulujemy naszym zawodnikom i życzymy dalszych sukcesów.

 

 

280 wyświetleń
28 września 2021r.