Slide Background
Szkoła
Podstawowa nr 1
w Olszynie
Dziś został rozstrzygnięty  konkurs pn. ,, MOJA BOMBKA BOŻONARODZENIOWA’’, w którym wzięli udział uczniowie klas I-III. Przedmiotem konkursu było wykonanie przestrzennej bombki- symbolu świąt Bożego Narodzenia (w dowolnym formacie, z możliwością wykorzystania różnorodnych materiałów). Autorzy prac wykazali się dużą pomysłowością. Różnorodność i oryginalność technik wykonania sprawiły, że wybór najciekawszych prac nie należał do łatwych. Jury, tym razem w składzie wszystkich uczniów, po długich analizach i burzliwych dyskusjach przyznało :
I miejsce, ucz. Antoninie Karweckiej,
II miejsce, ucz.  Zuzannie Karweckiej,
III miejsce, ucz. Laurze Próchnickiej.
Wyróżnienie otrzymała ucz. Lena Początek.
Gratulujemy! Wszystkim uczestnikom DZIĘKUJEMY za zaangażowanie.
146 wyświetleń
15 grudnia 2022r.