Slide Background
Szkoła
Podstawowa nr 1
w Olszynie

W Sali Widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Lubaniu odbył się Konkurs Kolęd i Pastorałek pod hasłem ,,Kolędowanie w Lubaniu’’. Uczniowie nasze szkoły zaprezentowali swoje umiejętności wokalno-instrumentalne w utworach ,,Zaśpiewajmy kolędę Jezusowi dziś’’, ,,Maleńka miłość’’, ,,Przytul nas do siebie’’, ,,Kolęda dla nieobecnych’’. Cieszy  fakt, iż wśród nagrodzonych  w kategorii klas 4-6: I miejsce zajęła Amelia Lisowska, II miejsce – Julia Budzińska, III miejsce – Zuzanna Sawicka, w kategorii klas 7-8: I miejsce zdobył Hubert Baran. Jutro o godz.15.00 podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego  na Rynku w Lubaniu  będzie można wysłuchać naszych utalentowanych uczniów. Gratulujemy wysokich miejsc i pięknych występów!

132 wyświetleń
21 grudnia 2022r.