Slide Background
Szkoła
Podstawowa nr 1
w Olszynie
Zdobyliśmy kolejny ważny CERTYFIKAT  za działania ekologiczne, tym razem związane z problematyką WODY .
W otrzymanej korespondencji czytamy:
„Uprzejmie dziękujemy za wzorcową współpracę oraz współtworzenie projektu „Aktywni Błękitni – Szkoła Przyjazna Wodzie” w tym roku szkolnym! Jesteśmy przekonani, że przeprowadzone zajęcia oraz ogrom wszelkich dodatkowych działań, które Państwo podjęli, istotnie przyczyniły się do krzewienia wśród młodzieży wiedzy na temat zrównoważonego zarządzania gospodarką wodą, a przede wszystkim oszczędzania i gromadzenia wody. Jesteśmy pod wrażeniem zaangażowania i wkładu pracy.Tym samym pragniemy serdecznie pogratulować i podziękować za spełnienie wszystkich założeń programowych oraz ponadprogramowych. Oprawiony Certyfikat Szkoły Przyjaznej Wodzie przyznany przez Dyrektora Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej we Wrocławiu wraz z Dyplomem Strażnika Czystych Wód (…) nadaliśmy drogą pocztową …”. DZIĘKUJEMY!
71 wyświetleń
21 czerwca 2023r.