Slide Background
Szkoła
Podstawowa nr 1
w Olszynie

W ramach zebrania rodziców uczniów klas ósmych, tj.25 maja 2022r. gościliśmy w naszej szkole Panią Dyrektor ZSP im Adama Mickiewicza w Lubaniu -Renatą Czuj. Temat spotkania dotyczył sposobów wsparcia dziecka w wyborze szkoły ponadpodstawowej i kierunku kształcenia pod kątem przyszłego zawodu. Uzupełnieniem prelekcji Pani Dyrektor było wystąpienie pedagoga szkolnego- Pani Moniki Tąta-Wieczorek , która przedstawiła ofertę szkoły i nawiązała do form wsparcia psychologicznego, funkcjonujących w placówce.

Po prezentacji rodzice mieli możliwość zadawania pytań związanych z dalszą edukacją i karierą zawodową swoich dzieci.

Dziękujemy 𝗣𝗮𝗻𝗶 𝗗𝘆𝗿𝗲𝗸𝘁𝗼𝗿 𝗶 𝗣𝗮𝗻𝗶 𝗣𝗲𝗱𝗮𝗴𝗼𝗴 za wsparcie i pomoc w realizacji innowacji pedagogicznej.

198 wyświetleń
29 maja 2022r.