Slide Background
Szkoła
Podstawowa nr 1
w Olszynie

Po raz 19 (z roczną przerwą) dnia 11-10-22r. na trasach biegowych w Olszynie nasza szkoła zorganizowała, przy współpracy ze Szkolnym Związkiem Sportowym „Dolny Śląsk”, Urzędem Miejskim w Olszynie oraz Sekcją Lekkoatletyczną GKS Olsza, Finał Dolnośląski Sztafetowych Biegów Przełajowych. Patronat nad wydarzeniem objął Pan Leszek Leśko-Burmistrz Olszyny. Finał został poprzedzony Biegami Sprawnego Dolnoślązaczka, w których wzięło udział ponad 300 uczniów z klas I-III oraz przedszkoli. Łącznie we wszystkich biegach wzięło udział 1200 zawodników. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów sportowych!

Naszą szkołę godnie reprezentowali:

Igrzyska Dzieci:

dziewczęta – 14m

 1. Wesołowska Maja
 2. Gmyzo Lena
 3. Błaszczyk Klara
 4. Gliwińska Wiktoria
 5. Budzińska Julia
 6. Sawicka Zuzanna
 7. Phylypczuk Anastassia

chłopcy – 19m

 1. Pawłowicz Maksymilian
 2. Myśliński Antoni
 3. Baranowski Hubert
 4. Gmitrov Mykyta
 5. Baszak David
 6. Modlisz Oskar

Igrzyska Młodzieży Szkolnej:

dziewczęta -19m

 1. Wyspiańska Katarzyna
 2. Gusaryk Aleksandra
 3. Myślińska Wiktoria
 4. Buśko Klaudia
 5. Ryżewska Barbara
 6. Kuchmistrz Oliwia

chłopcy – 20m

  1. Baran Hubert
  2. Jański Kornel
  3. Stachniuk Mikołaj
  4. Dzioba Tomasz
  5. Kuczyński Jakub
  6. Spiżarski Konrad
192 wyświetleń
12 października 2022r.