Piękne muzyczne emocje i ogromne talenty podczas Festiwalu „Szkrab 2026”!
Naszą szkołę godnie reprezentowali dwaj uczniowie klasy VIb.
Grzegorz Guła zachwycił publiczność wykonaniem utworu zespołu Scorpions, a także zaprezentował własną autorską kompozycję „Przyjaciel to skarb”, pokazując niezwykłą wrażliwość i muzyczny talent.
Dawid Sarmo poruszył serca słuchaczy pięknym wykonaniem piosenki Urszuli Sipińskiej „Cudownych rodziców mam”, a swoim występem wyśpiewał wspaniałe III miejsce!
Serdecznie gratulujemy chłopcom odwagi, pasji i wspaniałych występów na scenie!
Jesteśmy dumni, że mamy w naszej szkole tak utalentowanych uczniów.





