Slide Background
Szkoła
Podstawowa nr 1
w Olszynie

Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI) obchodzony jest z inicjatywy Komisji Europejskiej od 2004 roku. Początkowo wydarzenie to świętowały jedynie państwa europejskie, ale już od lat DBI przekracza granice Europy.  Organizatorem wydarzenia w Polsce od 2005 roku jest  Polskie Centrum Programu „Safer Internet” .

DBI ma na celu przede wszystkim  propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych, zaznajomienie rodziców, nauczycieli i wychowawców z problematyką bezpieczeństwa online oraz promocję pozytywnego wykorzystywania Internetu.
Pamiętajmy! Internet jest nie tylko źródłem różnorodnej wiedzy i informacji, ale także niesie za sobą szereg pułapek i niebezpieczeństw.

„Cyberprzemoc_Włącz_blokadę_na_nękanie”_–_poradnik_dla_rodziców (1) (1)

NIE DAJ SIĘ „WCIĄGNĄĆ” prawdziwe-zycie-jest-tutaj

270 wyświetleń
07 lutego 2022r.