Slide Background
Szkoła
Podstawowa nr 1
w Olszynie

Drużyna uczniów klas II w składzie:  Alicja Maćkowiak, Małgorzata Chorzępa, Zuzanna Augustyniak, Izabella Wesołowska, Anna Myczkowska, Karina Tynkiewcz, Oskar Gliwiński, Mikołaj Pierowski, Grzegorz Guła, Fabian Wawrzyniak, Dawid Sarno, Brajan Komisarz, Ksawier Karp, Sebastian Zielonka, Paweł Kumoś zdobyła  III miejsce  w Mistrzostwach Powiatu Lubańskiego klas II  – dziewczynki zajęły miejsce I, chłopcy III.

Indywidualnie Alicja Mackowiak  ( 79 pkt) i Oskar Gliwiński  (63 pkt) wywalczyli II  miejsca, Małgorzata Chorzępa ( 55 pkt ) była VI.

Drużyna klas I zajęła szóste miejsce, a wystąpiła w składzie: Anna Krupienia, Zuzanna Karwecka, Aleksandra Opolska, Lena Niestier, Jan Strach, Jakub Polerecky, Kasjan Zenka, Aleksander Buśko, Dawid Kozakiewicz

Wielkie gratulacje i awans na Mistrzostwa Strefy Jeleniogórskiej.

225 wyświetleń
05 czerwca 2022r.