Slide Background
Podstawowa nr 1
w Olszynie

„Fundacja Ekologiczna Zielona Akcja” zaprosiła dziś uczniów klasy Va ( zwycięski zespół w konkursie na ekologiczny projekt badawczy) na ciekawe spotkanie klimatyczne. Osobą prowadzącą była p. Irena Krukowska Szopa – ekspert ds klimatu i edukatorka projektu.
W ramach otrzymanej wygranej oprócz inspirujących spotkań, terenowych warsztatów badawczych, nasi uczniowie wezmą również udział w nasadzeniach roślin i budowie rabaty ziołowej. Do realizacji ostatniego celu posłuży nam  otrzymana nagroda  w kwocie 3 000zł.
Zapraszamy do nas już latem.  Efekty naszej pracy będą widoczne zarówno w okolicach szkoły, jak również naszej kochanej Olszyny.
Pani Irence już dziś dziękujemy  za zorganizowanie dzisiejszego spotkania i   pomoc w realizacji działań projektu  „Dobry klimat dla regionu”

23 wyświetleń
15 marca 2024r.