Slide Background
Szkoła
Podstawowa nr 1
w Olszynie
W naszej szkole, w ramach DOLNOŚLĄSKIEJ SIECI SZKÓŁ PROMUJĄCYCH EKOROZWÓJ “Ziemia dla wszystkich” ( pod patronatem Kuratorium Oświaty we Wrocławiu), wdrażany jest projekt pn.„𝐄𝐊𝐎𝐋𝐎𝐃𝐙𝐘 𝐉𝐄𝐃𝐘𝐍𝐄𝐂𝐙𝐊𝐈 𝐍𝐀 𝐓𝐑𝐎𝐏𝐈𝐄”.
Dzisiaj nasi drugoklasiści wraz z pierwszoklasistami wybrali się na Ranczo Grapa w Pielgrzymce. Główną atrakcją tego wyjazdu było zwiedzenie MINI ZOO. Nasi młodzi ekolodzy mieli możliwość bezpośredniego kontaktu ze zwierzętami— kicające na wolności króliki były niemalże wszędzie! Przywitały ich również: gęsi, kaczki, pawie, emu, kozy, baranki, świnki wietnamskie, daniele, lamy, alpaki, kucyki oraz uparty osiołek…Karmienie napotkanych zwierząt sprawiło uczniom wielką radość. 🤗
Wszystkim miłośnikom przyrody polecamy udać się w to miejsce! Wrażenia z wyjazdu są NIESAMOWITE!

521 wyświetleń
29 września 2022r.